קח את הכנס שלך לגבהים חדשים

עכשיו גם אתה יכול להזמין את אלי רוזן לכנס שלך!

אלי רוזן, הינו אחד מהיועצים המובילים בתחומי השיווק, המכירות, הניהול, וחווית שירות לקוחות., ועכשיו גם אתה יכול להזמין אותו לדבר בכנס שלך.

 

בהרצאותיו, אלי רוזן, מלמד, משלהב, ומחדיר זריקת חיים חדשה בכל מקום בו הוא מדבר.  אלי רוזן ידוע לא רק בגלל התכנים החדשניים שלו, המצגות המדהימות, והאסטרטגיות המוכחות, אלא גם בגלל יכולתו לחשמל כל אירוע או מפגש, על ידי העברת ההרצאה, בצורה שונה, אנרגטית ומלאת חיים.

 

לאחר הרצאה של אלי רוזן, המשתתפים/העובדים בכנס שלך יהיו מלאי השראה, רצון, ידע, ומוטיבציה, להגיע  להצלחות ענקיות ברמה חדשה לגמרי, לראות אפשרויות חדשות, להגדיל את יעילות המכירות, לשווק טוב יותר, ולהתנהל הרבה יותר טוב.

 

הנך יכול להזמין את אלי להרצות בכל גודל של כנס מ-30 אנשים ועד עד אולמות כנסים מלאים במאות אנשים, ולקחת את הכנס שלך ו/או את העובדים והעסק שלך לרמה אחרת!

 

אז בין אם אתה מתכנן כנס חיצוני ובין אם אתה מארגן כנס לעובדים שלך בלבד והנך רוצה שמשתתפי הכנס יקבלו ערך מוסף אמיתי, ושבסופו הם יבואו להודות לך על כנס יוצא מן הכלל ששינה להם את החיים, וקידם אותם במאות אחוזים, אל תחכה – הזמן את אלי רוזן לדבר אצלך!

[ARForms id=106]

צור קשר

אנו כרגע לא כאן, השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם במהירות.

Start typing and press Enter to search