אודות חברת ביזמאסטר

אודות אלי רוזן

נעים מאוד, קוראים לי אלי רוזן, מרצה ויועץ מוסמך מטעם המדינה בשיווק, מכירות, וניהול עסקים.

במסגרת עבודתי כמרצה ויועץ בתחומי השיווק, המכירות, הניהול, פרודוקטיביות, ושפת גוף, הצלחתי, אני מודה, לעזור למאות יזמים ובעלי עסקים לפתוח ולקדם את העסקים שלהם, להגדיל את היקף המכירות שלהם, את רמת שביעות הרצון של הלקוחות, ולהרוויח הרבה יותר כסף מהעסק שלהם.

אז אם אתה בעל עסק או יזם שנמאס לך לבזבז את הזמן, את הכסף, ואת המאמץ שלך על עסק שלא מתגמל אותך כיאות או אף אם אתה מרוצה אבל עדיין רוצה לקחת את העסק לשלב הבא, אני יכול לעזור לך לעשות זאת במהירות.

החזון שלנו

החזון של קבוצת רוזן ובכללה של חברת הבת "ביזמאסטר" הינה להפוך לבית ייחודי לבעל העסק המתחיל והמתקדם הנותן לכל בעל עסק את מטריית השירותים המושלמת לקידום העסק, ניהול העסק, והגדלת הרווחים בעשרות ועד מאות אחוזים.

Comp_50770216_clipped_rev_1
המשימה שלנו

המשימה שלנו בביזמאסטר ובקבוצת רוזן היא להבטיח שאנו מספקים בזמן הנכון את המשאבים הנכונים, המעשיים, והמתקדמים ביותר, על מנת למקסם את הפוטנציאל העסקי של לקוחותינו. איננו רוצים להיות הגדולים ביותר, אך אנו שואפים ללא לאות להיות הטובים ביותר בכל תחום בו אנו עובדים.

אנו שואפים למצוינות ושואפים לכך שרמת השירות שלנו יעלה תמיד על הציפיות של לקוחותינו.

אנחנו עובדים קשה כדי להשיג את המטרות של הלקוחות שלנו ולמקסם את הפוטנציאל הטמון בהם ובעסקים שלהם, ולשמור על היתרון התחרותי של הלקוחות שלנו באמצעות חדשנות, לימוד מתמיד, ושיתוף הניסיון והידע שלנו בחופשיות.

ככל שקבוצת ביזמאסטר ממשיכה ותמשיך לגדול, אנחנו נמשיך לעבוד קשה, כדי לשמור על ערכים אלה בליבת הפעילות שלנו ולתת לכל לקוח את ההרגשה כי הוא הלקוח היחיד שלנו.

מטריית שירותים כוללת:

חברות ושירותים נוספים [יושקו בקרוב ובעתיד] 

שירותי בניית אתרים (חברת unisite):

 • בניית אתרי מכירות
 • בניית אתרי נדל"ן
 • בניית אתרי תדמית

 

"הגביר" המגזין העסקי האינטרנטי הראשון לבעלי עסקים חרדיים [יושק בקרוב מאוד]

 

unifilp – שירות הצגת קטלוגים עסקיים מתקדמים און ליין 

שירותי חברת ביזמאסטר:

קורסים:

 • קורס שיווק ומכירות "אומנות ההצלחה העסקית" [קיים]
 • קורס ניהול "להוביל ולהצליח" [יושק בקרוב]

שירותי ייעוץ עסקי [שירות קיים]:

 • ייעוץ בתחום השיווק
 • ייעוץ מתחום הניהול
 • ייעוץ בתחום המכירות

 

כל שירותי הגרפיקה לעסק [יושק בקרוב]

 

שירותי הנהלת חשבונות מתקדמת [יושק בעתיד]

חלק מלקוחותינו

מילים מהלקוחות שלנו

 • לאחר כ 12 שנים רצופות כיועץ זוגי, חיפשתי להתקדם לשלב הבא. הגעתי למצב שלא רציתי להמשיך לעמוד באותו מקום שוב ושוב אלא החלטתי שהשנה, אני הולך או להרים את העסק ולהביא אותו לאן שחלמתי שאני הולך להביא אותו או לסגור את העסק. לקורס של אלי רוזן הגעתי אחרי ששמעתי עליו מחבר שהשתתף וחייו השתנו. והמידע על מחזור חדש של הקורס הגיע אליי בדיוק כמו מלאך משמים. לא שאלתי מדיי הרבה שאלות ונרשמתי במהירות לקורס. היום, שישה חודשים לאחר הקורס שלי אלי, אני עם עשרות לקוחות חדשים, אני מרוויח יותר כיון שהעליתי את המחירים שלי, שיפרתי את העבודה מול לקוחות קודמים, ואני גאה לומר שיש לי כיום מאות לקוחות מרוצים.

  משה הרואה
  משה הרואה
 • תוך חודשיים הכנסתי 60.000 ₪ במכירות, שיפרתי את הנוכחות שלי, באמצעות שימוש בשיווק תכנים, הטריקים שלמדתי בקורס של אלי רוזן ושיישמתי בהתמודדות עם מכשולים טכניים ומנטליים בדרך הפכו את העסק שלי לייבוא בגדי ילדים בתקופה של פחות מחצי שנה למותג חדש ומבוקש וחיי השתנו. שואלים אותי? רוצו לקורס, זה שווה כל שקל.

  יעל דוידוביץ
 • אלי, הקורס היה פשוט נפלא, הארגון היה מעולה והוא מילא אותי באנרגיות מדהימות. החומר שקבלתי פתח לי את העיניים ונתן לי ביטחון עצמי שמרקיע שחקים. הפסקתי לפחד למכור, ואני לא מאמין שאני כותב זאת, התחלתי אפילו לאהוב את המכירה. כל מה שיש לי להגיד לך אלי, אתה פשוט מדהים. החומר מדהים. בחיים לא הייתי מפספס דבר כזה. שיחקת אותה בענק, אתה והצוות הנפלא שלך עשיתם עבודה מדהימה ויסודית. בזכותך יצאתי לדרך חדשה, מרתקת וחדשה. תודה על הכל.

  אמיר ברקוביץ
  אמיר ברקוביץ
צור קשר

אנו כרגע לא כאן, השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם במהירות.

Start typing and press Enter to search