5 נקודות לחיזוק תהליך המכירה שלכם

 In העצמה אישית, מכירות, קידום העסק

sale photoכולם רוצים למכור יותר, אך לא כולם יודעים לזהות היכן נמצאות נקודות התורפה שלהם, אם אתם רוצים לסגור יותר מכירות, כדאי מאוד לשים לב לחמשת הנקודות הבאות ולעשות את השינויים הנצרכים כדי שתוכלו להצליח לסגור הרבה יותר מהר והרבה יותר פעמים ממה שאתם מוכרים היום.

1. אכפתיות כנה.

כדי למכור טוב יותר אנו חייבים להיות אכפתיים ורגישים הרבה יותר לצרכים ולרצונות העמוקים ביותר של לקוחותינו, נקודה זו הינה אולי פשוטה אבל קריטית להצלחת כל בעל עסק/איש מכירות. יכולתי להאריך כאן רבות בעניין, אך הדבר שאני רוצה להדגיש יותר מכול הוא, אל תנסו אפילו לחשוב לשחק משחק כאילו אכפת לכם מהלקוח שלכם כאשר באמת לא אכפת לכם, אם תעשו זאת, הלקוח יזרוק אתכם הרבה יותר מהר מאשר אם תהיו אמתיים ותראו לו שלא אכפת לכם ממנו. אז היו אכפתיים ורגישים אבל אנא, אל תזייפו זאת.

2. אין שום הבדל ביננו לבין המתחרים שלנו

אם כבעלי עסק אנו לא יכולים לתת ללקוחות שלנו לפחות 5 סיבות במה אנו שונים מהמתחרים שלנו, למה אנו בכלל מצפים שהלקוח יבוא לקנות דווקא אצלנו ולא מהמתחרה שלנו? כדי להצליח בבניית הבידול המושלם מהמתחרים שלנו עלינו לשאול את עצמנו את השאלה הבאה: מה אני מוכן לעשות עבור הלקוחות שלי שהמתחרים שלי אינם רוצים או יכולים לעשות?

3. בניית אימון

לקוחות מוכנים לשלם על אמון וביטחון. למעשה, הם ישלמו לנו הרבה כסף אם נצליח לבנות אימון וביטחון חזק בנינו לבינם. אז בואו נתחיל כל תהליך מכירה על ידי בניית מערכת חזקה של אימון וביטחון והם יחזירו לנו בכפל כפליים.

4. ביטחון עצמי והצגה אישית נכונה.

אני בטוח כי לא הייתם רוצים לעשות עסקים עם לוזר, נכון? יפה, גם הלקוחות שלכם רוצים להרגיש שהם קונים ממישהו שיש לו בטחון עצמי ושיודע להציג את עצמו בצורה טובה. אז התחילו קודם כל בלהאמין בשירות שאתם נותנים או במוצר שאתם מוכרים, כאשר תגיעו לאמונה זו ברמה הרגשית ולא רק השכלית, תוכלו גם להציג את עצמכם בביטחון חזק הרבה יותר, את התוצאה תראו בכיס שלכם.

5. דעו מתי לדבר ומתי לשתוק

בעלי עסקים שנכשלים שוב ושוב בתהליך המכירה הם אותם בעלי עסקים שחושבים כי הם צריכים לדבר והלקוח צריך לשתוק ולהקשיב. זה אולי נשמע יפה בתאוריה אבל במציאות בעל עסק/איש מכירות טוב הוא אדם שמדבר שלושים אחוז או פחות בשיחת המכירה וגורם ללקוח לדבר שבעים אחוז או יותר. כדי לדובב את הלקוחות שלכם בנו רשימה של חמש שאלות מעולות שיגרמו ללקוח רצון אמיתי לדבר כמה שיותר.

הלקוחות שלנו הרבה יותר אינטליגנטיים ועם הרבה יותר ידע ממה שהם היו עד לפני חמש עשרה שנה הודות לאינטרנט. אין ספק שאם אתם רוצים לסגור יותר מכירות, עליכם לשים לב לכל אחת מהנקודות לעיל, לשפר את הטעון שיפור ולשנות את מה שצריך לשנות, עשו זאת ובטוחני שתהיו על דרך המלך להצלחה הנכספת.

בהצלחה

אלי רוזן

Recent Posts
צור קשר

אנו כרגע לא כאן, השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם במהירות.

Start typing and press Enter to search